Arabian Ranches Golf Club - Spojené arabské emiráty - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Arabian Ranches Golf Club

Spojené arabské emiráty • Dubaj
  • Arabian Ranches Golf Club -

  • Arabian Ranches Golf Club -

  • Arabian Ranches Golf Club -

  • Arabian Ranches Golf Club -

  • Arabian Ranches Golf Club -

  • Arabian Ranches Golf Club -

Popis

Mistrovská osmnáctka Arabian Ranches byla otevřena v roce 2004 a pod návrhem je podepsán golfový architekt Ian Baker-Finch (Nicklaus Design). Hřiště co do délky patří k těm nejdelším na Blízkém východě. Perfektně udržované fairwaye a greeny jsou lemovány bunkery a písečnými plochami, proto každý hráč musí počítat s tím, že několik ran z písku zde jistě odehraje. Pro začátečníky je zde připravena PAR3 akademie. Součástí hřiště je klubovna s restaurací, barem a nádherným venkovním posezením s výhledy na hřiště, golfový obchod, rozlehlý osvětlený driving range s cvičnými plochami a tréninkové centrum.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.