BlackSeaRama Golf - Bulharsko - golfové zájezdy s CK TeeTravel

BlackSeaRama Golf

Bulharsko • Balchik
  • BlackSeaRama Golf -

  • BlackSeaRama Golf -

  • BlackSeaRama Golf -

  • BlackSeaRama Golf -

  • BlackSeaRama Golf -

  • BlackSeaRama Golf -

  • BlackSeaRama Golf -

Popis

Hřiště se rozprostírá na náhorní plošině v blízkosti Černého moře a pod jeho designem je podepsán sám Gary Player. Spíše rovinatý terén s širokými fairwayemi a prostornými greeny umožní příjemnou hru každému hráči. Díky své poloze u pobřeží musí hráči počítat i s častým větrem. Stejně jako přilehlé hřiště Lighthouse dokonale splývá s okolní krajinou a hráčům se během hry nabízí překrásné výhledy na Černé moře. I když na první pohled vypadá hřiště velmi jednoduché, dokáže potrápit i zkušené hráče díky chytře umístěným bunkerům v dopadových zónách a v okolí greenů. Součástí hřiště je klubovna s restaurací, půjčovna a obchod s golfovým vybavením, driving range, cvičné greeny a golfová škola s moderním vybavením a technologií na analýzu švihu.

Poloha

Golfové zájezdy

Chcete si zahrát na tomto hřišti? Vyberte si z golfových zájezdů nabízených naší cestovní kanceláří:

Lighthouse Golf Resort & Spa

Lighthouse Golf Resort & Spa

Bulharsko • Balchik

Pětihvězdičkový elegantní hotel Lighthouse Golf & Spa se nachází na mysu Kaliakra s výhledy na Černé moře. Hotel leží přímo uprostřed osmnáctijamkového hřiště Lighthouse, které navrhnul golfový designer bývalý kapitán evropského…

od

13 000 Kč

Zobrazit
Thracian Cliffs Golf & Beach Resort

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort

Bulharsko • Dobrič

Oceněný golfový resort Thracian Cliffs Golf & Beach Resort se nachází na pobřeží Černého moře, cca 15 km severně od městečka Balčik a 60 km severně od letiště ve Varně. Resort byl vybudován v krásné, dramatické lokalitě plné…

od

22 568 Kč

Zobrazit
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.