Costa Teguise Golf Club - Lanzarote - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Costa Teguise Golf Club

Lanzarote • Costa Teguise
  • Costa Teguise Golf Club -

  • Costa Teguise Golf Club -

  • Costa Teguise Golf Club -

  • Costa Teguise Golf Club -

  • Costa Teguise Golf Club -

Popis

Osmnáctijamkové hřiště Costa Teguise Golf Club leží na východní straně ostrova Lanzarote, na úpatí bývalého vulkánu s nádhernými výhledy na Atlantický oceán. Pod designem hřiště, které bylo otevřeno v roce 1978 je podepsán britský golfový architekt John Harris. Široké a perfektně udržované fairwaye lemované palmami i nízce střižený rough potěší rekreační golfisty, zatímco hráči vyšší výkonnostní kategorie budou testováni skrz četné dog-legy. Navíc, občasný vítr nutí hráče rychle měnit strategii hry. Všem budou odměnou nádherné výhledy na Atlantický oceán, či přilehlý vulkán. Součástí hřiště je klubovna s restaurací a barem, golfový obchod, driving range, cvičné plochy a golfová škola.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.