Dubai Hills Golf Club - Spojené arabské emiráty - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Dubai Hills Golf Club

Spojené arabské emiráty • Dubaj
  • Dubai Hills Golf Club -

  • Dubai Hills Golf Club -

  • Dubai Hills Golf Club -

  • Dubai Hills Golf Club -

  • Dubai Hills Golf Club -

  • Dubai Hills Golf Club -

  • Dubai Hills Golf Club -

  • Dubai Hills Golf Club -

Popis

Velkorysé mistrovské hřiště Dubai Hills bylo otevřeno v roce 2018 a nese podpis golfového architekta Garyho Johnstona a v roce 2019 by měla být otevřena druhá osmnáctka. Hřiště Dubai Hills bylo citlivě vloženo do místní pouštní krajiny a navrženo bylo tak, aby bylo zážitkem pro hráče všech výkonnostních kategorií. Široké fairwaye jsou přívětivé pro rekreační golfisty, zatímco zvlněné greeny se strategicky umístěnými bunkery a několik umělých jezer budou výzvou i pro hráče vyšší výkonnostní kategorie. Z většiny jamek se naskýtají nádherné panoramatické výhledy na město s ikonickým pozadím budovy Burj Khalifa. Součástí hřiště je klubovna s restaurací a barem, golfový obchod, cvičná PAR 3 akademie, menší driving range (na železa - hra driverem je možná do sítě).

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.