Golf Club Castel d'Aviano - Itálie - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Golf Club Castel d'Aviano

Itálie • Benátky
  • Golf Club Castel d'Aviano -

  • Golf Club Castel d'Aviano -

  • Golf Club Castel d'Aviano -

  • Golf Club Castel d'Aviano -

  • Golf Club Castel d'Aviano -

  • Golf Club Castel d'Aviano -

  • Golf Club Castel d'Aviano -

Popis

Toto osmnáctijamkové hřiště se nachází nedaleko lyžařského střediska Piancavallo, cca hodinu jízdy od města Udine. Hřiště je rozdělné na dvě odlišné poloviny, kdy první devítku tvoří základ původního hřiště a druhá devítka je mladší s odlišným designem. Kombinace obou devítek tvoří dokolané hřiště s vynikající hratelností. Lehce zvlněné fairwaye lemované stromy tvoří spolu s přilehlým alpským pohořím ohromující scenérii. Díky tomu, že hřiště bylo citlivě vloženo do místní krajiny, mohou zde hráči očekávat snad všechny typy přírodních překážek. Proto i délka pouhých 6 500 metrů není pro dobrý výsledek rozhodující. Přesná hra a pečlivý výběr hole jsou zde rozhodující. Součástí hřiště je klubovna s restaurací, golfový obchod, driving range a cvičné plochy.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.