Golf del Sur - Tenerife - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Golf del Sur

Tenerife • Playa de las Américas
  • Golf del Sur -

  • Golf del Sur -

  • Golf del Sur -

  • Golf del Sur -

  • Golf del Sur -

  • Golf del Sur -

Popis

27 jamkové hřiště Golf del Sur, pod kterým je podepsán golfový architekt Pepe Gancedo, bylo otevřeno v roce 1992 a rozprostírá se podél pobřeží Atlantického oceánu. Tato zelená oáza uprostřed sopečné krajiny leží pouhých 15km od vyhlášeného letoviska Playa de las Américas. Hřiště charakterizují široké fairwaye lemované palmami a kaktusy, zvlněné greeny a četné bunkery s černým vulkanickým pískem. Hřiště je hratelné i pro rekreační golfisty, ale přesnost a koncentrace jsou zde předpokladem pro dobrý výsledek i pro hráče vyšší výkonnostní kategorie. Hřiště Golf de Sur pravidelně hostí mezinárodní golfové turnaje jako například European LGA a LPGA. Součástí hřiště je klubovna s restaurací a barem, golfový obchod, driving range a cvičné plochy.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.