Lanzarote Golf - Lanzarote - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Lanzarote Golf

Lanzarote • Costa Teguise
  • Lanzarote Golf -

  • Lanzarote Golf -

  • Lanzarote Golf -

  • Lanzarote Golf -

  • Lanzarote Golf -

Popis

Osmnáctijamkové hřiště Lanzarote Golf, pod kterým je podepsán slavný americký architekt Ron Kirby, leží ve východní části ostrova, nedaleko mezinárodního letiště Lanzarote. Hřiště bylo citlivě zasazeno do vulkanické zvlněné krajiny s širokými, lehce zvlněnými fairwayemi a prostornými greeny. Kamenné zídky, nepříliš hratelný rough a chytře umístěné bunkery jsou pak výzvou pro hráče všech výkonnostních kategorií. Vítr, který velmi často mění směr, pak do hry přidává další strategickou dimenzi. Hra na tomto hřišti je nutností pro všechny golfové nadšence, kteří ostrov Lanzarote navštíví. Součástí hřiště je klubovna s restaurací a barem, golfový obchod, driving range a cvičné greeny.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.