Salobre Golf - Gran Canaria - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Salobre Golf

Gran Canaria • Maspalomas

Popis

Salobre Golf je nejmladším přírůstkem do rodiny golfových hřišť na Gran Canarii. Jde o komplex dvou osmnáctijamkových hřišť, kdy první z nich (Old Course) bylo otevřeno v roce 1999. Pod designem jsou podepsáni golfoví architekti Roland Faure a Ron Kirby. Obě osmnáctky nejsou příliš dlouhé (lehce přes 5,000 metrů ze žlutých odpališť), nicméně náročností dokáží zaskočit i pokročilejší hráče. Kontrast zelených fairwayí a pouštní krajiny zde hraje prim. Zázemí tvoří restaurace s barem, driving range a golfový obchod.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.