Thracian Cliffs Golf - Bulharsko - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Thracian Cliffs Golf

Bulharsko • Dobrič
  • Thracian Cliffs Golf -

  • Thracian Cliffs Golf -

  • Thracian Cliffs Golf -

  • Thracian Cliffs Golf -

  • Thracian Cliffs Golf -

  • Thracian Cliffs Golf -

Popis

Hřiště Thracian Cliffs, které je součástí stejnojmenného resortu, bylo otevřeno v roce 2011 a jeho autorem je golfová legenda Gary Player. Rozkládá se podél dlouhého černomořského pobřeží a hráči si zde mohou vychutnávat jedinečný výhled nejen na moře, ale také na skalnaté útesy, které jej lemují. Jedná se o relativně náročné hřiště, se zvlněnými fairwayemi a rozlehlými greeny, výborně využívající předností zvlněného terénu stejně jako kolmých útesů. Přesná hra a správná volba hole je zde naprostou nezbytností. Díky celkem pěti odpalištím na každé jamce je však hřiště přístupné i hráčům středních a vyšších hendikepů. Hráčům je k dispozici golfový obchod, klubovna s restaurací, barem a terasou s nádhernými výhledy na moře a hřiště. Dále mohou hráči využít šatny, driving range a cvičné greeny. K dispozici je také golfová škola. Návštěva hřiště je pro vášnivé hráče golfu naprostou nutností, neboť jak tvrdí sám autor Gary Player - nikde jinde na této planetě nenajdete takové hřiště jako je toto.

Poloha

Golfové zájezdy

Chcete si zahrát na tomto hřišti? Vyberte si z golfových zájezdů nabízených naší cestovní kanceláří:

Lighthouse Golf Resort & Spa

Lighthouse Golf Resort & Spa

Bulharsko • Balchik

Pětihvězdičkový elegantní hotel Lighthouse Golf & Spa se nachází na mysu Kaliakra s výhledy na Černé moře. Hotel leží přímo uprostřed osmnáctijamkového hřiště Lighthouse, které navrhnul golfový designer bývalý kapitán evropského…

od

13 000 Kč

Zobrazit
Thracian Cliffs Golf & Beach Resort

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort

Bulharsko • Dobrič

Oceněný golfový resort Thracian Cliffs Golf & Beach Resort se nachází na pobřeží Černého moře, cca 15 km severně od městečka Balčik a 60 km severně od letiště ve Varně. Resort byl vybudován v krásné, dramatické lokalitě plné…

od

22 568 Kč

Zobrazit
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.