Troia Golf - Portugalsko - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Troia Golf

Portugalsko • Lisabon
  • Troia Golf -

  • Troia Golf -

  • Troia Golf -

  • Troia Golf -

  • Troia Golf -

  • Troia Golf -

Popis

Mistrovská osmnáctka s podpisem slavného architekta Roberta T.Jonese Sr. je ukázkou perfektního designu a velkolepých scenérií. Úzké, ale perfektně udržované fairwaye a duny představují největší riziko. Avšak nádherné výhledy na Atlantický oceán a pohoří Arrábida Vám vaše zkažené rány jistě dostatečně vynahradí. Hřiště je tak výzvou jak pro rekreační golfisty, tak i pro zkušené hráče vyšší výkonnostní kategorie. Jeho kvalitu podtrhuje fakt, že se hřiště umístilo v TOP 20 žebříčku nejlepších hřišt kontinentální Evropy. Součástí klubovny je restaurace s barem, golfový obchod, driving range a cvičné plochy. 

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.