Zala Springs Golf Resort **** - Maďarsko - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Zala Springs Golf Resort

Maďarsko • Zalacsány
 • Zala Springs Golf Resort 2121

  Zala Springs Golf Resort -

 • Zala Springs Golf Resort 2122

  Zala Springs Golf Resort -

 • Zala Springs Golf Resort 2123

  Zala Springs Golf Resort -

 • Zala Springs Golf Resort 2124

  Zala Springs Golf Resort -

 • Zala Springs Golf Resort 2125

  Zala Springs Golf Resort -

 • Zala Springs Golf Resort 2126

  Zala Springs Golf Resort -

 • Zala Springs Golf Resort 2127

  Zala Springs Golf Resort -

 • Zala Springs Golf Resort 2128

  Zala Springs Golf Resort -

 • Zala Springs Golf Resort 2129

  Zala Springs Golf Resort -

 • Zala Springs Golf 2130

  Zala Springs Golf -

 • Zala Springs Golf 2131

  Zala Springs Golf -

 • Zala Springs Golf 2132

  Zala Springs Golf -

 • Zala Springs Golf 2133

  Zala Springs Golf -

 • Zala Springs Golf 2134

  Zala Springs Golf -

 • Zala Springs Golf 2135

  Zala Springs Golf -

 • Zala Springs Golf 2136

  Zala Springs Golf -

 • Zala Springs Golf 2137

  Zala Springs Golf -

Popis

Pětihvězdičkový resort vybudovaný v roce 2016 se nachází v kouzelné vesničce Zalacsany obklopené vinohrady nedaleko světoznámých maďarských lázní Hévíz a oblíbeného místa letní rekreace jezera Balaton. Hostům je k dispozici restaurace ve velkolepé a moderní golfové klubovně nabízející čerstvé a originální pokrmy maďarské a mezinárodní kuchyně. Po golfu si hosté mohou vychutnat léčebnou kůru v nedalekém, největším horkém jezeře Evropy – jezeře Hévíz. Je to chlouba pětitisícového městečka nedaleko Zala Springs. Lze se v něm koupat celoročně. V létě je voda vyhřátá na více než 30 stupňů Celsia, v zimě klesá a drží se okolo 26 až 28 stupňů.

Pokoje
28 exkluzivních a moderně zařízených hotelových pokojů o velikosti 29-35m2 je vybaveno designovou koupelnou se sprchovým koutem, SAT TV, minibarem, kuchyňským koutem s příslušenstvím, WiFi připojením zdarma a balkonem nebo zahradou. Všechny pokoje disponují velkými okny, ze kterých se nabízí nádherné pohledy na přilehlé jezero nebo golfové hřiště.

Hřiště Zala Springs

Golfová mistrovská osmnáctka Zala Springs nese podpis jednoho z nejuznávanějších golfových architektů - Roberta Trenta Jonese ml. Fairwaye vedou podél sedmi vyhloubených umělých jezer, přičemž odtěžená zemina byla použita k tvarování některých jamek. Velké kameny vykopané během výstavby byly šikovně a přirozeně použity na hřišti, například na první jamce nebo na velmi pěkné a krátké 6. jamce s parem 4. Přesnost vaší hry jistě prověří necelá stovka bunkerů ve tvaru tří nebo čtyř lístků a dostatečné množství vodních ploch v podobě jezer, jezírek a rybníčků. To ale neznamená, že hřiště je vhodné pouze pro nízké handicapy. Ba naopak, skvěle upravené fairwaye a dokonané greeny si stejně dobře užijí i hráči nižší výkonnostní kategorie.  Centrem hřiště je velkolepá moderní klubovna s nádherným jezerem a příjemným posezením v místní restauraci před hrou nebo po hře. V restauraci si mohou hosté vychutnat čerstvé a originální pokrmy maďarské i mezinárodní kuchyně. Hráči mají také k dispozici kvalitní tréninkové zázemí – krytý i otevřený driving range, cvičné greeny nebo plně vybavený obchod s golfovým vybavením.

Úprava počtu nocí i počtu greenfee je možná na přání zákazníka.

Nevybrali z výše uvedených nabídek zájezdů nebo máte požadavek na jiné složení greenfee? Odešlete nám Váš požadavek přes kontaktní formulář v sekci Kontakty

Poloha

Průměrné měsíční teploty a úhrn srážek v destinaci Zalacsány

Zdroj: www.holiday-weather.com
Led Úno Bře Dub Kvě Čvn Čvc Srp Zář Říj Lis Pro
Průměrné denní teploty ℃ 5 4 12 18 21 25 28 27 22 16 11 6
Průměrné srážky v mm 40 40 40 40 60 70 50 60 40 40 60 40
VYBAVENÍ RESORTU
 • Restaurace
 • Bar
 • Parking zdarma
 • WiFi připojení zdarma
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.

Golfová hřiště v rámci tohoto zájezdu

deal-image

Zala Springs Golf

Mistrovská osmnáctka Zala Springs nese podpis jednoho z nejuznávanějších golfových architektů - Roberta Trenta Jonese ml. Fairwaye vedou podél sedmi vyhloubených umělých jezer, přičemž odtěžená zemina…

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře TeeTravel, IČ 05835810, které obdržíte společně se smlouvou o zájezdu.