Is Molas Golf Club - Itálie - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Is Molas Golf Club

Itálie • Sardinie
  • Is Molas Golf Club -

  • Is Molas Golf Club -

  • Is Molas Golf Club -

  • Is Molas Golf Club -

  • Is Molas Golf Club -

Popis

Golfové hřiště Is Molas leží v jižní části ostrova Sardínie a bylo otevřen v roce 1975. Skládá se celkem z 27 jamek, kdy první osmnáctka - Championship Course byla otevřena v roce 1975 a pod návrhem je podepsán golfový architekt Piere Mancinelli. Devítijamkové hřiště Yellow Course navrhl Franco Piras. Široké, nepříliš zvlněné fairwaye jsou zakončeny prostornými greeny, dobře chráněnými rozlehlými a občas i hlubokými bunkery. Hřiště je považováno za technicky náročné, hru zde si však užijí i rekreační golfisté. Místní unikátní mikroklima umožňuje hru po celý rok, kdy v prosinci a lednu neklesá běžná denní teplota pod 15 stupňu Celsia. Součástí hřiště je klubovna s restaurací, driving range, golfový obchod a cvičné plochy.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.