Pula Golf Club - Mallorca - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Pula Golf Club

Mallorca • Son Servera
  • Pula Golf Club -

  • Pula Golf Club -

  • Pula Golf Club -

  • Pula Golf Club -

Popis

V blízkosti golfových hřišť Canyamel a Capdepera se rozkládá hřiště Real Pula Golf. Zbudováno bylo v roce 1995 Francisco Segalesem, v letech 2003 až 2007 bylo kompletně remodelováno španělským architektem José Maria Olazabalem. Dnes je Pula domovem mnoha mezinárodních turnajů, jako je například PGA European Tour Mallorca Classic. Díky tropickému klimatu a skvělé údržbě je hřiště hratelné po celý rok. Široké a rovné fairwaye vyvolávají dojem snadné hry, ale překážky umístěné v dopadových zónách vyžadují taktiku. Real Pula Golf nabídne golfistům služby na vysoké úrovni. Hotel nabízí internetové wi-fi připojení zdarma.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.