Udine Golf Club - Itálie - golfové zájezdy s CK TeeTravel

Udine Golf Club

Itálie • Benátky
  • Udine Golf Club -

  • Udine Golf Club -

  • Udine Golf Club -

  • Udine Golf Club -

  • Udine Golf Club -

  • Udine Golf Club -

  • Udine Golf Club -

Popis

Mistrovské osmnáctijamkové hřiště vybudované v roce 1972 se nachází v nádherném prostředí obklopeném kopci pokrytými dubovými a bukovými stromy, nedaleko idylické vesničky Fagagna.  Hřiště nese rukopis britského architekta Johna Deringa Harrise a italského návrháře Marca Crozeho. Vyvýšené greeny a množství dog-legů dělají toho hřiště relativně technicky náročné, nicméně i kratší, rekreační golfisté si zde přijdou na své. Důkazem kvality budiž fakt, že se se zde pravidelně konají turnaje Evropské seniorské Tour. Součástí hřiště je klubovna s restaurací a barem, golfový obchod, driving range, rozsáhlé cvičné plochy a golfová akademie s profesionálním vybavením pro analýzu švihu.

Poloha

Golfové zájezdy

Bohužel, v této chvíli nenabízíme pro toto hřiště žádné standardizované zájezdy. Pokud ale máte zájem o hru na tomto hřišti, kontaktujte nás a naši reprezentanti se Vám budou snažit vytvořit nabídku odpovídající Vašim potřebám.
Potřebujete pomoci s rezervací?
Reprezentanti našeho týmu jsou Vám k dispozici na níže uvedených telefonních číslech a jsou ochotni Vám kdykoli poradit s jakýmkoli dotazem ohledně Vaší golfové dovolené.

+420 227 132 128
+420 603 483 884

Proč hrát golf s námi?
Nízké ceny a komplexní služby
U nás najdete golfové balíčky za nejlepší ceny na trhu. Žádné skryté poplatky. Zároveň jsme schopni našim klientům zajistit komplexní služby v podobě transferů, zapůjčení golfového vybavení, doporučení a zařízení dalších aktivit v místě pobytu.

Široký výběr a dovolená na míru
Pokud i přes naši širokou nabídku nenajdete to co hledáte, napište nám. Ochotně Vám připravíme nabídku ve Vaší oblíbené destinaci podle Vašich představ.

Jsme stále s Vámi
Ať už hledáte svojí dovolenou, nebo se na ní již nacházíte a potřebujete pomoc či radu, neváhejte nás kdykoli kontaktovat a naši reprezentanti Vám kdykoli pomohou.